השלמת מרפסת - כיצד עושים זאת

השלמת מרפסת הינו מונח המתייחס להגדלה של מרפסת קיימת, ובעיקר לרוחב. להבדיל מהוספת מרפסת . אפשרות זו נוצרה עקב תקנות חדשות בחוק, המאשרות הגדלת שטח מרפסת פתוחה עד ל- 14 מטר מרובע מעבר לקיים בתוכניות בניין העיר המקוריות, כל זאת ללא צורך בהמצאת זכויות בנייה נוספות אלא רק בקבלת היתר בנייה מהוועדה המקומית. שינוי זה מוביל ישראלים רבים להגדיל את מרפסותיהם במטרה לשפר את איכות החיים ולהעלות את ערך הנכס.

השלמת מרפסת - העלאת ערך הנכס

שיפורים טכנולוגיים וייעול העבודה בבלקונה הפכו את השלמת המרפסת להליך בנייה פשוט, מהיר וזול בהרבה מתוספות בנייה, המאפשר לנצל את הקונסטרוקציות הקיימות לצורך שינוי והגדלת שטח המרפסת. חשוב לדעת כי מטר רבוע של מרפסת שווה למחצית ערכו של מטר רבוע בדירה עצמה, ולכן הגדלת המרפסת עשויה להעלות את ערך הנכס באופן משמעותי. למעשה, הסבת מרפסת קטנה לכדי מרפסת שמש מרווחת בעלת זרימת אוויר ונוף, מעלה בממוצע את ערך הדירה בעשרה אחוזים. מעבר לכך, ההשלמה הופכת את הדירה לאטרקטיבית יותר באזורה, מגדילה את הביקוש עבורה וכתוצאה מכך מזרזת את הליך מכירתה.

השלמת מרפסת - שיפור ברמת החיים

מרפסת גדולה ומרווחת בבניין מגורים משפרת באופן משמעותי את איכות החיים, שכן היא מגדילה את שטחו הכולל של הבית ומעניקה לבעליו חלל חיצוני פתוח ומרווח. את המפרסות המרווחות ניתן להשאיר פתוחות או לחפות באמצעות סוככים, לרצפן בדק מעץ או לצפותן בדשא סינטטי, וליצור בהן פינות ישיבה, ארוחה ומנוחה מעוצבות שישתלבו עם החלל הפנימי של הבית. כמו כן, בחלל החיצוני המחודש ניתן ליצור פינת ריאה ירוקה עם שפע של צמחייה ,פינות משחק מזמינות לילדים, פינת כושר ופינת עישון. המרפסת תהווה מקום מפגש מזמין ונעים בכל שעות היום, ובמרבית ימות השנה.

השלמת מרפסת - הפתרון של בלקונה

הליך הגדלת מרפסת כרוך בקבלת אישורי בנייה ובתכנון אדירכלי אשר מטופלים במלואם על ידי חברת בלקונה כחלק מתהליך הבנייה. את ההגדלה עצמה אנו מבצעים בשיטה יעילה, מהירה ובטוחה, המבוססת על שלד פלדה עליו מונחים פלטות של בטון מחוזק. על גבי הבטון מחובר הריצוף המבוקש, ומסביב למרפסת נבנה מעקה בטיחותי.

מעוניינים לבדוק זכאות לניצול שטח הבנייה על ידי מהנדס? צרו קשר עם צוות בלקונה ונשמח לעמוד לשירותכם

    שם (חובה)

    דואר אלקטרוני (חובה)

    מספר טלפון