תכנון מרפסות

בין אם הינכם מתכננים שינוי הנדסי כלשהו בנכס, או השלמה או סגירה של מרפסת, מדובר בתהליך הדורש תכנון מראש וביצוע מקצועי ויסודי. בבלקונה מרפסות מאמינים כי תכנון כזה יבטיח מרפסת מאושרת העומדת בכל דרישות החוק והבנייה, ובהתאם לצרכיכם ולתקציב העומד לרשותכם. כמו כן, תכנון נכון ייצור בבית מרחב חדש ומוגדל אשר ישדרג את איכות החיים שלכם ויעלה את ערך הנכס בשוק.

מה כולל תכנון מרפסת

עוד לפני שמתחילים בבנייה עצמה ישנם מספר היבטים בסיסיים שחשוב להסדיר מראש:

  • בחירת שיטת הבנייה מבין האפשרויות הקיימות ובהתאם לצרכיכם ולתקציבכם. השיטה המקובלת לביצוע עבודות אלו הינה בנייה יבשה, המכונה גם מרפסת תלויה ומבוססת על שילדת פלדה. מדובר בשיטה נקייה, מהירה, חסכונית, בטוחה וקלה יותר לביצוע לעומת הבנייה המסורתית באמצעות בטון.
  • בחירה באדריכל או מהנדס לתכנון העבודות, הכנת השרטוטים לרשויות המקומיות, וקבלת היתרי בניה.
  • בחירה בחברה קבלנית איכותית ומקצועית אשר תספק לכם מרפסת בטוחה ברמת גימור גבוהה.

תכנון מרפסת בעזרת אדריכל

שלד הפלדה עליו תונח המרפסת החדשה חשוב ומומלץ לתכנן מרפסת בעזרת אדריכל מנוסה בתחום, אשר יציג בפניכם את אופציות הבנייה הקיימות ויתכנן עבורכם מרפסת מעוצבת שמתאימה לכם. כמו כן, האדריכל יסייע בתכנון תקציב הבנייה והמעקב אחריו במהלך העבודות עצמן. במהלך תקופת הבנייה יעזור לכם האדריכל לבחור באנשי מקצוע, ילווה וידריך אתכם לפיקוח על העבודות, יסביר לכם מהם החומרים הנדרשים ועלותם, ויתכנן ביחד איתכם מרפסת שבנויה מחומרים המתאימים לטעמכם וליכולותיכם הכלכליות. יש לציין כי במידה והינכם מכירים חברה מקצועית, מומלצת ואמינה לבניית מרפסות הנעזרת בשיטות בנייה מתקדמות, תוכלו לקבל את הייעוץ, התכנון והליווי האדריכלי באמצעותה.

    שם (חובה)

    דואר אלקטרוני (חובה)

    מספר טלפון